PROMETEON - mieszkania oferta

 
    4320 zł brutto/m2        4320 zł brutto/m2       4320 zł brutto/m2       4320 zł brutto/m
 
Nowe mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim, ul.Piłsudskiego 16 tuż przy granicy z Łodzią. Cicha, spokojna i zielona okolica, w bliskim sąsiedztwie której znajduje się wiele miejsc użyteczności publicznej.


Inwestycja wybudowana w 2012 roku. Obejmuje jeden budynek, z którym zlokalizowanych jest  60 mieszkań w metrażach od 36 do 145 m 2. Wysoka jakość użytych materiałów: oświetlenie ES System, płytki Paradyż, cichobieżne windy Kleemann system logoterma z elektronicznymi sterownikami ciepła w każdym mieszkaniu, doskonała lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum Łodzi oraz niebanalna architektura sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. 

  

Front budynku, gdzie znajdują się balkony oraz loggie jest skierowany w stronę południową. Wejścia do klatek oraz większość okien sypialni od strony północnej. Krótsza elewacja, w której zaprojektowany jest wjazd do parkingu oraz ulica Piłsudskiego znajdują się od strony wschodniej.

W ofercie znajdują się:
 

mieszkania 1-pokojowe od 36,7 m2  

mieszkania 2-pokojowe od 39,5 m2  

mieszkania 3-pokojowe od 66,0 m2  

większe o powierzchni od 80,3
m2  

W CENIE: 4320 ZŁ BRUTTO ZA m
2  


Oprócz miejsc postojowych usytuowanych w parterze budynku, przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców.


Budynek jest wyposażony  w następujące instalacje:


- instalacje wodno kanalizacyjna

- instalacje CO: instalacje prowadzone w warstwie podpodłogowej, grzejniki panelowe, sterowanie mieszkaniowym obiegiem grzewczym za pomocą indywidualnych węzłów cieplnych Logoterma
(umożliwiają przygotowanie ciepłej wody użytkowej dla potrzeb jednego mieszkania oraz indywidualną regulację temperatury w mieszkaniu a także rozliczenie dostarczanego ciepła),
zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej

- instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem, bez opraw

- instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem

- instalacja telefoniczna i domofonowa

- indywidualne liczniki mediów umieszczone na zewnątrz mieszkania

- wentylacja grawitacyjna 
     4320 zł brutto/m2        4320 zł brutto/m2       4320 zł brutto/m2       4320 zł brutto/m2
 
 


2010, 2011 © Copyrights by PROMETEON

administracja